Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

KONTAKT

Września - Dodane przez pracawgnieznie1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

Profesjonalna Drukarnia
poszukuje w całej Polsce Partnerów do współpracy.
Dodatkowe źródło dochodu
dla Przedstawicieli Handlowych
z branż BIUROSERWIS, POLIGRAFIA, REKLAMA
Miejsce pracy: cała Polska

Nasza propozycja jest skierowana do osób chcących zwiększyć swoje zarobki bez zmiany pracodawcy i bez dodatkowych obowiązków.

Oferujemy 10% prowizję od każdego zamówienia i system premiowy.
Ze względu na nasze niskie ceny bardzo dobrze wypadamy w porównaniach z konkurencją, dlatego też znalezienie klienta na nasze usługi jest o wiele prostsze.

Nasze wymagania:
doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego/doradcy;
mile widziana znajomość branż: poligrafia, biuro serwis, agencje reklamowe, ogólnie rozumiana reklama, domy Mediowe;

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- opieka handlowa nad klientami
- sporządzanie ofert handlowych oraz monitorowanie potencjału klientów
- raportowanie wyników prowadzonych działań
- budowanie wizerunku firmy
- monitorowanie zamówień publicznych, przetargów i zapytań ofertowych w sieci

Dokumenty aplikacyjne proszę składać na email

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Mapa WrześniaProfil założony około 4 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Przedstawiciel Handlowy / Praca dodatkowa / Cała Polska

Polecane, ciekawe strony z Wrześni. Prowadzisz serwis o Wrześni lub zwiazany z Września - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowa Września !Zobacz stronę Portal Informacyjny Wrześni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Września City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrześni: Gniezno ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję