Pracownik działu odzieżowego - Września

KONTAKT

Września - Dodane przez kalisz1 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Pracownik działu odzieżowego - Września

Biuro Promo Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:

PRACOWNIK DZIAŁU ODZIEŻOWEGO w sieci handlowej Tesco we Wrześni

Zakres obowiązków:
-aktywna obsługa klienta,
- utrzymanie właściwej ekspozycji towaru,
- aktywna sprzedaż.

Wymagania:
-aktualna książeczka z badaniami sanepid.

Oferujemy:
- dla osób uczących się istnieje możliwość dostosowania czasu pracy do zajęć na uczelni/szkole,
- możliwość stałej współpracy,
- umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wiadomości do oferującego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Mapa WrześniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pracownik działu odzieżowego - Września

Polecane, ciekawe strony z Wrześni. Prowadzisz serwis o Wrześni lub zwiazany z Września - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Informacyjny Wrześni !Zobacz stronę Nowa Września !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Września City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrześni: Gniezno ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję