Placówka Agencyjna AXA Paweł Kowalski - poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze agenta

KONTAKT

Września - Dodane przez pawel.kowalski (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Placówka Agencyjna AXA Paweł Kowalski - poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze agenta

Dla Placówki Agencyjnej AXA we Wrześni poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze agenta/menedżera produktów ubezpieczeniowych i finansowych.
Oczekiwania:
wykształcenie minimum średnie
mile widzlane doświadczenie w branży finansowej
wysokie umiejętności interpersonalne
umiejętność ogranizacji pracy
zorientowanie na rezultaty
niekaralność
zdolność budowania relacacji z Klientami
motywacja
obowiązki:
Oczekujemy:
realizacji planów sprzedażowych
odpowiedzialności, sumienności oraz zaangażowania
aktywne pozyskiwania Klientów indywidualnych oraz Firm dla obsługi finansowej w ramach produktów AXA
pasji rozwoju osobistego
wysokiej kultury osobistej
oferujemy:
Oferujemy:
jasną ścieżką kariery rozwoju zawodowego
profesjonalne wsparcie w zakresie szkoleń oraz rozwoju osobistego
pracę w renonowanej Firmie o światowym zasięgu
realizację ciekawych wyzwań oraz zadań
opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV oraz kontakt telefoniczny.
W razie pytań jestem do dyspozycji.
Zapraszam do współpracy!
Paweł Jakub Kowalski
Dyrektor

Mapa WrześniaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Placówka Agencyjna AXA Paweł Kowalski - poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze agenta

Polecane, ciekawe strony z Wrześni. Prowadzisz serwis o Wrześni lub zwiazany z Września - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowa Września !Zobacz stronę Portal Informacyjny Wrześni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Września City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrześni: Gniezno ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję