DORADCA DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT

KONTAKT

Września - Dodane przez agnieszka.mazurowska (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia DORADCA DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT

Agrolok. sp. z o.o.

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy
zatrudnimy:

DORADCĘ DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT

rejony działania: woj. wielkopolskie

Zadania:
- prowadzenie szkoleń dla klientów z zakresu żywienia zwierząt (trzoda, bydło)
- układanie dawek żywieniowych

Oczekiwania:
- wykształcenie weterynaryjne lub zootechniczne
- praktyczna znajomość zasad żywienia zwierząt
- doświadczenie w układaniu dawek żywieniowych
- umiejętność prowadzenia szkoleń
- prawo jazdy kat. B

zapewniamy:
-zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- konkurencyjne wynagrodzenie
- udział w szkoleniach i konferencjach branżowych
- samochód i inne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie C.V. i listu motywacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Mapa WrześniaProfil założony 9 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - DORADCA DS. ŻYWIENIA ZWIERZĄT

Polecane, ciekawe strony z Wrześni. Prowadzisz serwis o Wrześni lub zwiazany z Września - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Nowa Września !Zobacz stronę Portal Informacyjny Wrześni !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Września City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Wrześni: Gniezno ogłoszenia - Jarocin darmowe ogłoszenia - Poznań ogłoszenia bezpłatne - Mogilno ogłoszenia - Śrem sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję